MB7480-100
MaxBotix Inc.MaxBotix Inc.
MB7480-100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MB7480-100
Výrobca / Značka: MaxBotix Inc.
Popis produktu ULTRASONIC SENSOR 420HR-MAXSONAR
listoch: MB7480-100.pdf
Stav RoHs V súlade RoHS
Stav zásob 542 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 542 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie MB7480-100
Číslo dielu MB7480-100 Výrobca MaxBotix Inc.
popis ULTRASONIC SENSOR 420HR-MAXSONAR Stav voľného vodiča / RoHS V súlade RoHS
Dostupné množstvo 542 pcs Dátový hárok MB7480-100.pdf
Napätie - hodnotené 10 V ~ 32 V séria 4-20HR-MaxSonar-WR
Stav RoHS RoHS Compliant obal Bulk
Prevádzková teplota -40°C ~ 65°C (TA) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Frekvencia 42kHz Detailný popis Ultrasonic Sensor 42kHz