MS27468T23F55AB
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27468T23F55AB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
listoch: MS27468T23F55AB.pdf
  • správa
Špecifikácie MS27468T23F55AB
Číslo dielu MS27468T23F55AB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1853 pcs Dátový hárok MS27468T23F55AB.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 20 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Male Pins
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DMS27468T23F55AB
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 55
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27468T23F55AB
Dodávaný veľký priemer 23-55 Vložiť materiál -
obsahuje 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 O-Ring Vlastnosti -
Rozšírený popis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount popis CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock Materiál spojky, plátovanie -
Priemer matice spojky Electroless Nickel Tvar kontaktu Plastic
Kontaktný materiál B Typ konektora Receptacle Housing
Materiál tela Bulkhead - Front Side Nut
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MS27468T23F55BB
MS27468T23F55BB
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT