MS27468T23B55JB
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27468T23B55JB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT
listoch: MS27468T23B55JB.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 865 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 865 pcs
  • správa
Špecifikácie MS27468T23B55JB
Číslo dielu MS27468T23B55JB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 865 pcs Dátový hárok MS27468T23B55JB.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DMS27468T23B55JB
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 55
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27468T23B55JB
Dodávaný veľký priemer 23-55 Vlastnosti -
Rozšírený popis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock