MS27468T15F18BA
MS27468T15F18BA
výrobcovia: Souriau Connection Technology
popis: 8LT 18C 18#20 SKT J/N
Skladom: 2180 pcs
Stiahnuť ▼: MS27468T15F18BA.pdf
RFQ
MS27468T15F18A
MS27468T15F18A
popis: 8LT 18C 18#20 PIN J/N
Skladom: 1728 pcs
Stiahnuť ▼: MS27468T15F18A.pdf
RFQ
MS27468T15F18H-LC
MS27468T15F18H-LC
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Stiahnuť ▼: MS27468T15F18H-LC.pdf
MS27468T15F18BA
MS27468T15F18BA
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT
MS27468T15F18H
MS27468T15F18H
popis: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
Stiahnuť ▼: MS27468T15F18H.pdf
MS27468T15F18B
MS27468T15F18B
popis: 8LT 18C 18#20 SKT J/N
Stiahnuť ▼: MS27468T15F18B.pdf
MS27468T15F18AB
MS27468T15F18AB
popis: 8LT 18C 18#20 PIN J/N
Stiahnuť ▼: MS27468T15F18AB.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety