MS27468T13F4SB
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27468T13F4SB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
listoch: MS27468T13F4SB.pdf
  • správa
Špecifikácie MS27468T13F4SB
Číslo dielu MS27468T13F4SB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1993 pcs Dátový hárok MS27468T13F4SB.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DMS27468T13F4SB
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 4
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27468T13F4SB
Dodávaný veľký priemer 13-4 Vlastnosti -
Rozšírený popis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock
Kontaktný materiál B Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MS27468T13F8A
MS27468T13F8A
výrobcovia: Souriau Connection Technology
popis: CONN RCPT HSNG MALE 8POS PNL MNT
Skladom: 2602 pcs
Stiahnuť ▼: MS27468T13F8A.pdf
RFQ
MS27468T13F4SB-LC
MS27468T13F4SB-LC
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN HSG RCPT JAM NUT 4POS SKT
Skladom: 2388 pcs
Stiahnuť ▼: MS27468T13F4SB-LC.pdf
RFQ
MS27468T13F4S
MS27468T13F4S
popis: CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Stiahnuť ▼: MS27468T13F4S.pdf
výrobcovia: Amphenol Aerospace Operations
popis: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP