MS27467T25F61SC-LC
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27467T25F61SC-LC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT
listoch: MS27467T25F61SC-LC.pdf
  • správa
Špecifikácie MS27467T25F61SC-LC
Číslo dielu MS27467T25F61SC-LC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2931 pcs Dátový hárok MS27467T25F61SC-LC.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 20 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Female Sockets
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DMS27467T25F61SC-LC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 61
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27467T25F61SC-LC
Dodávaný veľký priemer 25-61 Vložiť materiál Aluminum Alloy, Electroless Nickel
obsahuje - Vlastnosti Coupling Nut
Rozšírený popis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut popis CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT
Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock Materiál spojky, plátovanie 1.891" (48.03mm)
Priemer matice spojky Electroless Nickel Tvar kontaktu Plastic
Kontaktný materiál C Typ konektora Plug Housing
Materiál tela -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MS27467T25F61SAL
MS27467T25F61SAL
výrobcovia: Souriau Connection Technology
popis: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Skladom: 2077 pcs
Stiahnuť ▼: MS27467T25F61SAL.pdf
RFQ
MS27467T25F61SB
MS27467T25F61SB
popis: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP