MS27467T25F24PC-LC
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27467T25F24PC-LC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
listoch: MS27467T25F24PC-LC.pdf
  • správa
Špecifikácie MS27467T25F24PC-LC
Číslo dielu MS27467T25F24PC-LC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2496 pcs Dátový hárok MS27467T25F24PC-LC.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 12 (12), 16 (12) používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Male Pins
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DMS27467T25F24PC-LC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 24
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27467T25F24PC-LC
Dodávaný veľký priemer 25-24 Vložiť materiál Aluminum Alloy, Electroless Nickel
obsahuje - Vlastnosti Coupling Nut
Rozšírený popis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut popis CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock Materiál spojky, plátovanie 1.891" (48.03mm)
Priemer matice spojky Electroless Nickel Tvar kontaktu Plastic
Kontaktný materiál C Typ konektora Plug Housing
Materiál tela -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MS27467T25F24S
MS27467T25F24S
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN PLUG 24POS STRGHT W/SKT