MS27467T25F19BC
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27467T25F19BC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
listoch: MS27467T25F19BC.pdf
  • správa
Špecifikácie MS27467T25F19BC
Číslo dielu MS27467T25F19BC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2317 pcs Dátový hárok MS27467T25F19BC.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 12 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Female Sockets
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DMS27467T25F19BC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 19
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27467T25F19BC
Dodávaný veľký priemer 25-19 Vložiť materiál Aluminum Alloy, Electroless Nickel
obsahuje - Vlastnosti Coupling Nut
Rozšírený popis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut popis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock Materiál spojky, plátovanie 1.891" (48.03mm)
Priemer matice spojky Electroless Nickel Tvar kontaktu Plastic
Kontaktný materiál C Typ konektora Plug Housing
Materiál tela -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MS27467T25F19J
MS27467T25F19J
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Skladom: 1747 pcs
Stiahnuť ▼: MS27467T25F19J.pdf
RFQ
MS27467T25F19HC
MS27467T25F19HC
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Skladom: 1621 pcs
Stiahnuť ▼: MS27467T25F19HC.pdf
RFQ
MS27467T25F19B
MS27467T25F19B
popis: CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Stiahnuť ▼: MS27467T25F19B.pdf
výrobcovia: Amphenol Aerospace Operations