MS27467T23B55BA
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27467T23B55BA
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT
listoch: MS27467T23B55BA.pdf
  • správa
Špecifikácie MS27467T23B55BA
Číslo dielu MS27467T23B55BA Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1907 pcs Dátový hárok MS27467T23B55BA.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 20 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Female Sockets
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Olive Drab Ostatné mená DMS27467T23B55BA
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 55
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27467T23B55BA
Dodávaný veľký priemer 23-55 Vložiť materiál Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
obsahuje - Vlastnosti Coupling Nut
Rozšírený popis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut popis CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT
Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock Materiál spojky, plátovanie 1.766" (44.86mm)
Priemer matice spojky Chromate over Cadmium Tvar kontaktu Plastic
Kontaktný materiál A Typ konektora Plug Housing
Materiál tela -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MS27467T23B55B
MS27467T23B55B
výrobcovia: Souriau Connection Technology
popis: 8LT 55C 55#20 SKT PLUG
Skladom: 1602 pcs
Stiahnuť ▼: MS27467T23B55B.pdf
RFQ
MS27467T23B55BA
MS27467T23B55BA
výrobcovia: Amphenol Aerospace Operations
popis: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE