MS27467T21F41JB
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27467T21F41JB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT
listoch: MS27467T21F41JB.pdf
  • správa
Špecifikácie MS27467T21F41JB
Číslo dielu MS27467T21F41JB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1019 pcs Dátový hárok MS27467T21F41JB.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DMS27467T21F41JB
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 41
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27467T21F41JB
Dodávaný veľký priemer 21-41 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold popis CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock