MS27467T19F11PC
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27467T19F11PC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
listoch: MS27467T19F11PC.pdf
  • správa
Špecifikácie MS27467T19F11PC
Číslo dielu MS27467T19F11PC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1598 pcs Dátový hárok MS27467T19F11PC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DMS27467T19F11PC
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 11
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27467T19F11PC
Dodávaný veľký priemer 19-11 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold popis CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock
Kontaktný materiál C Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Plug, Male Pins Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MS27467T19F11S
MS27467T19F11S
výrobcovia: Amphenol Aerospace Operations
popis: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Skladom: 1557 pcs
Stiahnuť ▼: MS27467T19F11S.pdf
RFQ
MS27467T19F11PC-LC
MS27467T19F11PC-LC
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE