MS27467T15F18JC
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27467T15F18JC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT
listoch: MS27467T15F18JC.pdf
  • správa
Špecifikácie MS27467T15F18JC
Číslo dielu MS27467T15F18JC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2181 pcs Dátový hárok MS27467T15F18JC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DMS27467T15F18JC
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 18
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27467T15F18JC
Dodávaný veľký priemer 15-18 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold popis CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock