MS27467T15F18AC
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27467T15F18AC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
listoch: MS27467T15F18AC.pdf
  • správa
Špecifikácie MS27467T15F18AC
Číslo dielu MS27467T15F18AC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2523 pcs Dátový hárok MS27467T15F18AC.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 20 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Male Pins
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DMS27467T15F18AC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 18
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27467T15F18AC
Dodávaný veľký priemer 15-18 Vložiť materiál Aluminum Alloy, Electroless Nickel
obsahuje - Vlastnosti Coupling Nut
Rozšírený popis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut popis CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock Materiál spojky, plátovanie 1.281" (32.54mm)