MS27466T25F19PC-LC
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27466T25F19PC-LC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT FLANGE 19POS PIN
listoch: MS27466T25F19PC-LC.pdf
  • správa
Špecifikácie MS27466T25F19PC-LC
Číslo dielu MS27466T25F19PC-LC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG RCPT FLANGE 19POS PIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2235 pcs Dátový hárok MS27466T25F19PC-LC.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 12 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Male Pins
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DMS27466T25F19PC-LC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 19
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27466T25F19PC-LC
Dodávaný veľký priemer 25-19 Vložiť materiál -
obsahuje - Vlastnosti -
Rozšírený popis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount popis CONN HSG RCPT FLANGE 19POS PIN