MS27466T25B19JB
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27466T25B19JB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
listoch: MS27466T25B19JB.pdf
  • správa
Špecifikácie MS27466T25B19JB
Číslo dielu MS27466T25B19JB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1808 pcs Dátový hárok MS27466T25B19JB.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DMS27466T25B19JB
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 19
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27466T25B19JB
Dodávaný veľký priemer 25-19 Vlastnosti -
Rozšírený popis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Aktuálne hodnotenie 23A Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock