MS27466T17F26PC
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27466T17F26PC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
listoch: MS27466T17F26PC.pdf
  • správa
Špecifikácie MS27466T17F26PC
Číslo dielu MS27466T17F26PC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2501 pcs Dátový hárok MS27466T17F26PC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DMS27466T17F26PC
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 26
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27466T17F26PC
Dodávaný veľký priemer 17-26 Vlastnosti -
Rozšírený popis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock
Kontaktný materiál C Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Receptacle, Male Pins Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MS27466T17F26S
MS27466T17F26S
výrobcovia: Amphenol Aerospace Operations
popis: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP