MS27466T17F26HC
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27466T17F26HC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
listoch: MS27466T17F26HC.pdf
  • správa
Špecifikácie MS27466T17F26HC
Číslo dielu MS27466T17F26HC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2116 pcs Dátový hárok MS27466T17F26HC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DMS27466T17F26HC
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 26
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27466T17F26HC
Dodávaný veľký priemer 17-26 Vlastnosti -
Rozšírený popis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock