MS27466T17F26AC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27466T17F26AC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
listoch: MS27466T17F26AC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MS27466T17F26AC
Číslo dielu MS27466T17F26AC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2471 pcs Dátový hárok MS27466T17F26AC.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 20 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Male Pins
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DMS27466T17F26AC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 26
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27466T17F26AC
Dodávaný veľký priemer 17-26 Vložiť materiál -
obsahuje - Vlastnosti -
Rozšírený popis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount popis CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN