MS27466T13B4JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MS27466T13B4JB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT
listoch: MS27466T13B4JB.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MS27466T13B4JB
Číslo dielu MS27466T13B4JB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2532 pcs Dátový hárok MS27466T13B4JB.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DMS27466T13B4JB
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 4
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MS27466T13B4JB
Dodávaný veľký priemer 13-4 Vlastnosti -
Rozšírený popis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock