BC4AAW-12
MPD (Memory Protection Devices)MPD (Memory Protection Devices)
MPD (Memory Protection Devices)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BC4AAW-12
Výrobca / Značka: MPD (Memory Protection Devices)
Popis produktu HOLDER BATT 4-AA CELL 12"WR LDS
listoch:
  • správa
Špecifikácie BC4AAW-12
Číslo dielu BC4AAW-12 Výrobca MPD (Memory Protection Devices)
popis HOLDER BATT 4-AA CELL 12"WR LDS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5290 pcs Dátový hárok
Stýl ukončenia Wire Leads - 12" (304.8mm) Štýl Holder (Open)
séria - Ostatné mená Q893628
Prevádzková teplota -10°C ~ 100°C Počet buniek 4
Typ montáže Chassis Mount Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška nad palubou 0.610" (15.50mm) Typ batérie, funkcia Cylindrical, Holder
Séria batérií - Veľkosť bunky batérie AA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BC4AAL
BC4AAL
výrobcovia: MPD (Memory Protection Devices)
popis: HOLDER BATT 4-AA CELLS SLDR LUGS
Skladom: 76126 pcs
Stiahnuť ▼: BC4AAL.pdf
RFQ
BC4LH-S25-TL0
BC4LH-S25-TL0
výrobcovia: Panduit
popis: CLAMP TIE BARB TY 120LB 15.5"