BC-2003-TR
MPD (Memory Protection Devices)MPD (Memory Protection Devices)
BC-2003-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BC-2003-TR
Výrobca / Značka: MPD (Memory Protection Devices)
Popis produktu CR2032 BATTERY STRAP SMT
listoch: 1.BC-2003-TR.pdf2.BC-2003-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie BC-2003-TR
Číslo dielu BC-2003-TR Výrobca MPD (Memory Protection Devices)
popis CR2032 BATTERY STRAP SMT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 174301 pcs Dátový hárok 1.BC-2003-TR.pdf2.BC-2003-TR.pdf
Stýl ukončenia SMD (SMT) Tab Štýl Retainer
séria - Ostatné mená BC-2003-TR-TR
Prevádzková teplota - Počet buniek 1
Typ montáže PCB, Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška nad palubou 0.140" (3.55mm) Typ batérie, funkcia Coin Cell, Retainer
Séria batérií 2032 Veľkosť bunky batérie Coin, 20.0mm
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BC-2011
BC-2011
výrobcovia: MPD (Memory Protection Devices)
popis: CR1225 BATTERY STRAP PC PINS
Skladom: 207844 pcs
Stiahnuť ▼: BC-2011.pdf
RFQ
popis: CR1225 BATTERY STRAP SMT
Skladom: 269096 pcs
Stiahnuť ▼: BC-2009.pdf
RFQ
popis: CR2450 BATTERY STRAP SMT
popis: RETAINER COIN CELL SMD
BC-187.500MCE-T
BC-187.500MCE-T
výrobcovia: TXC Corporation
popis: OSC XO 187.50MHZ LVPECL SMD