P50A14E-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
P50A14E-R1B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P50A14E-R1B
Výrobca / Značka: MEAN WELL
Popis produktu ACDC DSKTP ADPTR 5V 15V -15V 50W
listoch:
  • správa
Špecifikácie P50A14E-R1B
Číslo dielu P50A14E-R1B Výrobca MEAN WELL
popis ACDC DSKTP ADPTR 5V 15V -15V 50W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5463 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 5V, 15V, -15V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
Veľkosť / rozmer 5.79" L x 2.99" W x 1.69" H (147.0mm x 76.0mm x 43.0mm) séria P50A-T (50W)
Región použitý International Výkon (watty) 50W
polarizácia - Výstupný konektor DIN, 5 Pin
Prevádzková teplota 0°C ~ 40°C Žiadna spotreba energie zaťaženia -
Typ vstupu Cord (Sold Separately) Vstupný konektor IEC 320-C14
formulár Desktop (Class I) efektívnosť 74%
Detailný popis 5V, 15V, -15V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Prúd - výstup (Max) 4A, 1.5A, 500mA
Dĺžka kábla 48" (1.22m) schválenie CB, CE, cULus, GS