P25A13D-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
P25A13D-R1B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P25A13D-R1B
Výrobca / Značka: MEAN WELL
Popis produktu ACDC DSKTP ADPTR 5V 12V -12V 25W
listoch:
  • správa
Špecifikácie P25A13D-R1B
Číslo dielu P25A13D-R1B Výrobca MEAN WELL
popis ACDC DSKTP ADPTR 5V 12V -12V 25W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4441 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 5V, 12V, -12V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
Veľkosť / rozmer 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.0mm x 67.0mm x 36.0mm) séria P25A-T (25W)
Región použitý International Výkon (watty) 25W
polarizácia - Výstupný konektor DIN, 5 Pin
Prevádzková teplota 0°C ~ 40°C Žiadna spotreba energie zaťaženia -
Typ vstupu Cord (Sold Separately) Vstupný konektor IEC 320-C14
formulár Desktop (Class I) efektívnosť 72%
Detailný popis 5V, 12V, -12V 25W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Prúd - výstup (Max) 2.5A, 800mA, 300mA
Dĺžka kábla 60.2" (1.53m) schválenie CB, CE, cULus, GS