GSM220B20-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GSM220B20-R7B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GSM220B20-R7B
Výrobca / Značka: MEAN WELL
Popis produktu AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 220W
listoch: GSM220B20-R7B.pdf
  • správa
Špecifikácie GSM220B20-R7B
Číslo dielu GSM220B20-R7B Výrobca MEAN WELL
popis AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 220W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1332 pcs Dátový hárok GSM220B20-R7B.pdf
Napätie - výstup 20V Napätie - vstup 80 ~ 264 VAC
Veľkosť / rozmer 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.0mm x 85.0mm x 46.0mm) séria GSM220B (220W)
Región použitý International Výkon (watty) 220W
polarizácia - Výstupný konektor Power DIN, 4 Pin
Ostatné mená 1866-1953
GSM220B20-R7B-ND
Prevádzková teplota -30°C ~ 70°C
Žiadna spotreba energie zaťaženia 150mW (Max) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Cord (Sold Separately) Vstupný konektor IEC 320-C8
formulár Desktop (Class II) efektívnosť Level VI
Detailný popis 20V 220W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Prúd - výstup (Max) 11A
Dĺžka kábla 39.4" (1.00m) schválenie CB, CE, cRUus, TUV