GSM160B24-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GSM160B24-R7B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GSM160B24-R7B
Výrobca / Značka: MEAN WELL
Popis produktu AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 160W
listoch: GSM160B24-R7B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie GSM160B24-R7B
Číslo dielu GSM160B24-R7B Výrobca MEAN WELL
popis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 160W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2051 pcs Dátový hárok GSM160B24-R7B.pdf
Napätie - výstup 24V Napätie - vstup 80 ~ 264 VAC
Veľkosť / rozmer 6.89" L x 2.83" W x 1.38" H (175.0mm x 72.0mm x 35.0mm) séria GSM160B (160W)
Región použitý International Výkon (watty) 160W
polarizácia - Výstupný konektor Power DIN, 4 Pin
Ostatné mená 1866-1921
GSM160B24-R7B-ND
Prevádzková teplota -30°C ~ 70°C
Žiadna spotreba energie zaťaženia 150mW (Max) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Cord (Sold Separately) Vstupný konektor IEC 320-C8
formulár Desktop (Class II) efektívnosť Level VI
Detailný popis 24V 160W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Prúd - výstup (Max) 6.67A
Dĺžka kábla 47.2" (1.20m) schválenie CB, CE, cURus, TUV