GSM120B24-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GSM120B24-R7B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GSM120B24-R7B
Výrobca / Značka: MEAN WELL
Popis produktu AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
listoch: GSM120B24-R7B.pdf
  • správa
Špecifikácie GSM120B24-R7B
Číslo dielu GSM120B24-R7B Výrobca MEAN WELL
popis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2202 pcs Dátový hárok GSM120B24-R7B.pdf
Napätie - výstup 24V Napätie - vstup 80 ~ 264 VAC
Veľkosť / rozmer 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.0mm x 67.0mm x 35.0mm) séria GSM120B (120W)
Región použitý International Výkon (watty) 120W
polarizácia - Výstupný konektor Power DIN, 4 Pin
Ostatné mená 1866-1911
GSM120B24-R7B-ND
Prevádzková teplota -30°C ~ 70°C
Žiadna spotreba energie zaťaženia 150mW (Max) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Detailný popis 24V 120W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Prúd - výstup (Max) 5A
Dĺžka kábla 47.2" (1.20m) schválenie CB, CE, cURus, TUV