GP50A13A-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
GP50A13A-R1B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GP50A13A-R1B
Výrobca / Značka: MEAN WELL
Popis produktu AC/DC DSKTP ADPTR 5V 12V -5V 47W
listoch: GP50A13A-R1B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie GP50A13A-R1B
Číslo dielu GP50A13A-R1B Výrobca MEAN WELL
popis AC/DC DSKTP ADPTR 5V 12V -5V 47W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2519 pcs Dátový hárok GP50A13A-R1B.pdf
Napätie - výstup 5V, 12V, -5V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
Veľkosť / rozmer 5.75" L x 2.97" W x 1.69" H (146.0mm x 75.5mm x 43.0mm) séria GP50A (50W)
Región použitý International Výkon (watty) 47W
polarizácia - Výstupný konektor DIN, 5 Pin
Ostatné mená 1866-1831
GP50A13A-R1B-ND
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C
Žiadna spotreba energie zaťaženia 300mW (Max) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Cord (Sold Separately) Vstupný konektor IEC 320-C14
formulár Desktop (Class I) efektívnosť Level VI
Detailný popis 5V, 12V, -5V 47W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Prúd - výstup (Max) 4A, 2A, 500mA
Dĺžka kábla 39.4" (1.00m) schválenie CBE, CE, cULus, GS