MCS04020C2203FE000
Vishay Beyschlag
MCS04020C2203FE000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCS04020C2203FE000
Výrobca / Značka: Vishay Beyschlag
Popis produktu RES SMD 220K OHM 1% 1/10W 0402
listoch: MCS04020C2203FE000.pdf
  • správa
Špecifikácie MCS04020C2203FE000
Číslo dielu MCS04020C2203FE000 Výrobca Vishay Beyschlag
popis RES SMD 220K OHM 1% 1/10W 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2375535 pcs Dátový hárok MCS04020C2203FE000.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.1W, 1/10W
Napätie - porucha 0402 Hrúbka (Max) ±50ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) séria MCS 0402 - Professional
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia 0402 (1005 Metric)
Ostatné mená 2312 275 12204
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MCS04020C2203FE000 Výška - sedenie (Max) 0.015" (0.37mm)
Vlastnosti - FIFO je 2
Rozšírený popis 220k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1%
popis RES SMD 220K OHM 1% 1/10W 0402 Povlak, typ puzdra Thin Film