SSR-80-W27M-R91-KA800
Luminus DevicesLuminus Devices
SSR-80-W27M-R91-KA800 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SSR-80-W27M-R91-KA800
Výrobca / Značka: Luminus Devices
Popis produktu BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
listoch: SSR-80-W27M-R91-KA800.pdf
  • správa
Špecifikácie SSR-80-W27M-R91-KA800
Číslo dielu SSR-80-W27M-R91-KA800 Výrobca Luminus Devices
popis BIG CHIP LED HB MODULE WHITE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5734 pcs Dátový hárok SSR-80-W27M-R91-KA800.pdf
vlnová dĺžka - Napätie - vpred (Vf) (typ) 13V
Uhol zobrazenia 120° typ LED Module
Teplota - test 25°C Veľkosť / rozmer 19.90mm Diameter
séria SSR-80 obal Tray
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ prúd - test 59 lm/W
Povrch vyžarujúci svetlo (LES) 8.00mm Diameter Typ objektívu Domed
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant výška 7.40mm
Flux @ prúd / teplota - test 1080 lm (1040 lm ~ 1120 lm) Vlastnosti -
Detailný popis LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module SSR-80 White, Warm Starboard Súčasný test 1.4A
Aktuálny - Max 2A konfigurácia Starboard