VC5501LMPGF300
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VC5501LMPGF300
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DSP FIXED POINT 176LQFP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
80 pcs
  • správa
Špecifikácie VC5501LMPGF300
Číslo dielu VC5501LMPGF300 Výrobca N/A
popis IC DSP FIXED POINT 176LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10624 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.26V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 176-LQFP
séria TMS320C55x obal Tray
Balík / puzdro 176-LQFP Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TC)
On-Chip RAM 48kB Neprchavá pamäť ROM (32 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 4 (72 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Rozhranie Host Interface, I²C, McBSP, UART Hodiny Hodiny 300MHz