UCC39002DG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCC39002DG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8-SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
225 pcs
  • správa
Špecifikácie UCC39002DG4
Číslo dielu UCC39002DG4 Výrobca N/A
popis IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37703 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.375 V ~ 14.25 V Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC
séria - obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Load Share Controller PMIC 8-SOIC Prúd - dodávka 2.5mA