UCC3809EVM
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCC3809EVM
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu EVAL MOD FOR UCC3809/2809
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie UCC3809EVM
Číslo dielu UCC3809EVM Výrobca N/A
popis EVAL MOD FOR UCC3809/2809 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 1053 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3.3V Napätie - vstup 32 V ~ 75 V
Použitá IC / Časť UCC3809 Dodaný obsah Board(s)
séria - Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Ostatné mená 296-12294
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 42 Weeks
Hlavný účel DC/DC, Step Down Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable
Frekvencia - prepínanie 380kHz Detailný popis UCC3809 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Prúd - výstup 3.3A Typ radu Fully Populated