UCC2750DWTR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCC2750DWTR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC SOURCE RINGER CTRLR 28SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie UCC2750DWTR
Číslo dielu UCC2750DWTR Výrobca N/A
popis IC SOURCE RINGER CTRLR 28SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5075 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 5V Balík dodávateľov zariadení 28-SOIC
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C