UC3902DTR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UC3902DTR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LOAD SHARE CONTROLLER 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie UC3902DTR
Číslo dielu UC3902DTR Výrobca N/A
popis IC LOAD SHARE CONTROLLER 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35728 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2.7 V ~ 20 V Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC
séria - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatné mená 296-41794-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Prúd - dodávka 4mA aplikácia Load Share Controller