UA78M33CKTPR
Prehľad produktov
Číslo dielu: UA78M33CKTPR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 500MA 2POWERFLEX
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie UA78M33CKTPR
Číslo dielu UA78M33CKTPR Výrobca N/A
popis IC REG LIN 3.3V 500MA 2POWERFLEX Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 189166 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 2V @ 350mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 25V
Balík dodávateľov zariadení 2-PowerFLEX™ séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 80dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-13425-2 Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 2-PowerFLEX™ Prúd - výstup 500mA