UA78L12ACDR
Prehľad produktov
Číslo dielu: UA78L12ACDR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie UA78L12ACDR
Číslo dielu UA78L12ACDR Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 556897 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.7V @ 40mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 27V
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 42dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-15054-2 Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA 8-SOIC
Prúd - výstup 100mA Ovládacie funkcie -
Číslo základnej časti UA78L12
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UA78L12ACD
UA78L12ACD
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC