TS12A44515PWR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TS12A44515PWR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie TS12A44515PWR
Číslo dielu TS12A44515PWR Výrobca N/A
popis IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91946 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, Single (V +) 2.7 V ~ 12 V Napätie - Napájanie, Dual (V ±) -
Čas prepínania (Ton, Toff) (Max) 75ns, 45ns Spínací obvod SPST - NC
Balík dodávateľov zariadení 14-TSSOP séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ostatné mená 296-24791-2
TS12A44515PWR-ND
TS12A44515PWRG4
TS12A44515PWRG4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Rezistencia na stav (Max) 10 Ohm Počet obvodov 4
Obvod multiplexer / demultiplexer 1:1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis 4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 14-TSSOP Prúd - únik (IS (vyp)) (Max) 1nA
crosstalk - Injekcia nabíjania -10.5pC
Zhoda kanálov s kanálom (ΔRon) 2.5 Ohm (Max) Kapacita kanálu (CS (vypnuté), CD (vypnuté)) 8pF, 8pF
Číslo základnej časti TS12A44515 -3db šírka pásma 530MHz