TRF4400PWRG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TRF4400PWRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC SINGLE-CHIP RF TX 24-TSSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie TRF4400PWRG4
Číslo dielu TRF4400PWRG4 Výrobca N/A
popis IC SINGLE-CHIP RF TX 24-TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5581 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2.2 V ~ 3.6 V séria -
Výkon - Výstup -7dBm ~ 12dBm obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Prevádzková teplota -20°C ~ 60°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Modulácia alebo protokol FM, FSK
Veľkosť pamäte - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia 433MHz Vlastnosti -
Detailný popis RF Transmitter FM, FSK 433MHz -7dBm ~ 12dBm PCB, Surface Mount Antenna 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Rýchlosť dát (Max) -
Dátové rozhranie PCB, Surface Mount Aktuálny - vysielanie 57mA