TRF372017IRGZR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TRF372017IRGZR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC QUADRATURE MODULATOR 48VQFN
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie TRF372017IRGZR
Číslo dielu TRF372017IRGZR Výrobca N/A
popis IC QUADRATURE MODULATOR 48VQFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15033 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Frekvencia testovania 2.7GHz
séria - RF frekvencia 300MHz ~ 4.8GHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 48-VFQFN Exposed Pad
P1dB 12dBm Výstupný výkon 3dBm
Hluk podlahy -153dBm/Hz Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia LO 300MHz ~ 4.8GHz funkcie Upconverter
Detailný popis RF Modulator IC 300MHz ~ 4.8GHz 48-VFQFN Exposed Pad Prúd - dodávka 200mA