TPS799285DDCTG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS799285DDCTG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5
  • správa
Špecifikácie TPS799285DDCTG4
Číslo dielu TPS799285DDCTG4 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 128966 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.18V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.85V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6.5V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Balík / puzdro SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA SOT-23-5 Aktuálny - pokojný (Iq) 60µA
Prúd - výstup 200mA Ovládacie funkcie Enable