TPS799125YZUT
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS799125YZUT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.25V 200MA 5DSBGA
  • správa
Špecifikácie TPS799125YZUT
Číslo dielu TPS799125YZUT Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.25V 200MA 5DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 116601 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.18V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.25V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6.5V
Balík dodávateľov zariadení 5-DSBGA (1x1.37) séria -
Balík / puzdro 5-UFBGA, DSBGA PSRR 70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.25V 200mA 5-DSBGA (1x1.37) Aktuálny - pokojný (Iq) 60µA
Prúd - výstup 200mA Ovládacie funkcie Enable