TPS797285DCKR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS797285DCKR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.85V 50MA SC70-5
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS797285DCKR
Číslo dielu TPS797285DCKR Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.85V 50MA SC70-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 116770 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.85V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení SC-70-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Reverse Polarity obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 50dB (100Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-25465-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 50mA SC-70-5
Aktuálny - pokojný (Iq) 2µA Prúd - výstup 50mA