TPS79501DRBTG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS79501DRBTG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR POS ADJ 500MA 8SON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS79501DRBTG4
Číslo dielu TPS79501DRBTG4 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR POS ADJ 500MA 8SON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 48343 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.2V
Napätie - výstup (Max) 5.5V Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 8-SON (3x3) séria -
Balík / puzdro 8-VDFN Exposed Pad PSRR 59dB ~ 39dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5.5 V 500mA 8-SON (3x3) Aktuálny - pokojný (Iq) 385µA
Prúd - výstup 500mA Ovládacie funkcie Enable