TPS79501DCQG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS79501DCQG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
234 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS79501DCQG4
Číslo dielu TPS79501DCQG4 Výrobca N/A
popis IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35567 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.2V
Napätie - výstup (Max) 5.5V Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-6 séria -
Balík / puzdro SOT-223-6 PSRR 59dB ~ 39dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5.5 V 500mA SOT-223-6 Aktuálny - pokojný (Iq) 385µA
Prúd - výstup 500mA Ovládacie funkcie Enable
Číslo základnej časti TPS79501
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TPS79433DGNR
TPS79433DGNR
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN 3.3V 250MA 8MSOP
Skladom: 65832 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
TPS79433DGNTG4
TPS79433DGNTG4
výrobcovia: N/A
Skladom: 77542 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
TPS79501DCQ
TPS79501DCQ
popis: IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223