TPS77501QPWPRQ1
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS77501QPWPRQ1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP
listoch:
Stav RoHs Bez olova / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS77501QPWPRQ1
Číslo dielu TPS77501QPWPRQ1 Výrobca N/A
popis IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bez olova / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 66388 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.5V
Napätie - výstup (Max) 5.5V Napätie - vstup (Max) 10V
Balík dodávateľov zariadení 20-HTSSOP séria Automotive, AEC-Q100
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 60dB (100Hz)
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-15296-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 5.5 V 500mA 20-HTSSOP Aktuálny - pokojný (Iq) 125µA
Prúd - výstup 500mA Ovládacie funkcie Enable, Reset