TPS73501DRBT
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS73501DRBT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR POS ADJ 500MA 8SON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS73501DRBT
Číslo dielu TPS73501DRBT Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR POS ADJ 500MA 8SON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78202 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.5V @ 500mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.25V
Napätie - výstup (Max) 6V Napätie - vstup (Max) 6.5V
Balík dodávateľov zariadení 8-SON (3x3) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-VDFN Exposed Pad PSRR 66dB ~ 22dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-24873-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.25 V ~ 6 V 500mA 8-SON (3x3)
Aktuálny - pokojný (Iq) 65µA Prúd - výstup 500mA