TPS730285YZQR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS730285YZQR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.85V 200MA 5DSBGA
listoch:
  • správa
Špecifikácie TPS730285YZQR
Číslo dielu TPS730285YZQR Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.85V 200MA 5DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4266 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.21V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.85V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 5-DSBGA séria -
Balík / puzdro 5-UFBGA, DSBGA PSRR 68dB (100Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-18733-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA 5-DSBGA Aktuálny - pokojný (Iq) 250µA
Prúd - výstup 200mA Ovládacie funkcie Enable