TPS728120150DRVR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS728120150DRVR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 1.2V/1.5V 200MA 6SON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS728120150DRVR
Číslo dielu TPS728120150DRVR Výrobca N/A
popis IC REG LIN 1.2V/1.5V 200MA 6SON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 93695 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.4V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.2V, 1.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6.5V
Balík dodávateľov zariadení 6-SON (2x2) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-WDFN Exposed Pad PSRR 65dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V, 1.5V 200mA 6-SON (2x2) Prúd - Napájanie (Max) 120µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 80µA Prúd - výstup 200mA