TPS727185YFFT
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS727185YFFT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.85V 250MA 4DSBGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS727185YFFT
Číslo dielu TPS727185YFFT Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.85V 250MA 4DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73070 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.2V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.85V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 4-DSBGA (1x1) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4-UFBGA, DSBGA PSRR 85dB ~ 45dB (10Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-32549-2
TPS727185YFFT-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 250mA 4-DSBGA (1x1)
Prúd - Napájanie (Max) 130µA Aktuálny - pokojný (Iq) 110µA
Prúd - výstup 250mA Ovládacie funkcie Enable