TPS720285QDRVRQ1
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS720285QDRVRQ1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.85V 350MA 6SON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS720285QDRVRQ1
Číslo dielu TPS720285QDRVRQ1 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.85V 350MA 6SON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 110030 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.2V @ 350mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.85V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 4.5V
Balík dodávateľov zariadení 6-SON (2x2) séria Automotive, AEC-Q100
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 50dB (10Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-43915-2
TPS720285QDRVRQ1-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 350mA 6-SON (2x2)
Prúd - Napájanie (Max) 80µA Aktuálny - pokojný (Iq) 38µA
Prúd - výstup 350mA Ovládacie funkcie Enable